Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Pvc Kapı ve Pencerelerin bakımı Nasıl?
Türkiye Pvc Profil Markası Soray plast pvc… Pvc Profil Kapı ve Pencerelerin bakımı hakkında az da olsa bilgi vermekten mutluluk duyarız. Yüksek kaliteli PVC kapı ve pencereler az bakım gerektirir ve bakımı oldukça basittir. Öte yandan, ahşap pencereler her iki yılda bir zımparalanıp verniklenmeli ve her 5 yılda bir boyanmalıdır. İleri derece Son teknoloji PVC hammaddeleri, birçok hava koşullarına karşı çok sağlam ve dayanıklıdır.
Neden PVC Pencere ve Kapı?
PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar. Pvc Profili, Türkiye ve Dünya piyasasında pencere ve kapılar için  yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi ısı kazanım yalıtım malzemesidir. Tabloda da görüldüğü gibi, Alüminyum, PVC ve ahşap için termal yalıtım katsayılarını karşılaştırmaktadır. Gaziantep u Pvc Profili bu katsayı ne kadar düşükse, enerji performansı o ölçüde yüksektir.
Neden Soray Pvc ?
Soray Plast Pvc Gaziantep ve Türkiyenin Lider Pvc profili olma yolunda her geçen gün kendinden emin adımlarla ileri gitmektedir. Gaziantep u pvc profili ve gaziantep u pvc profili yardımcı pvc profilleri ile yeniliklerle müşterilerini memenun etmeye devam ediyor.
Pvc Profili Ürünlerimizin Genel Özellikleri
Gaziantep Pvc Profil Ve Gaziantep Pvc profili yardımcı profilleri ürünlerimizin genel özellikleri. 3 odacıklı ve 60 mm oturma genişliğine sahiptir. Tüm ürünlerimiz TPE contalı üretilmekte olup köşe kaynağı ile sızdırmazlık ve enerjiden tasaruf  sağlar. Türkiye pvc profil ve  pvc profili yardımcı profillerde lider marka olma yolunda ilerliyoruz. Gaziantep u pvc profil ve Gaziantep u pvc profili yardımcı profillerinde iddalı geliyoruz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın