Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Soray plast pvc ,2005 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında  ihracat ile bu sektöre atılmıştır. . Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Soray plast pvc, Türkiye'de yıllar süren ciddi yatırımlar sonucunda sektörünün hem yurtiçi hem de ihracatta ileri seviyeye gitmeyi başarmıştır.

Soray Plast Pvc ,Pvc Profil  esaslı ürünleriyle çeşitli sektörlere yönelik üretim yapmaktadır. Bu sektörlere yönelik üretimlerini, Orta Doğu ve Türkiye  içindeki pazarını her geçen gün genişletmektedir. Pvc Profili alanında her geçen gün yatırımlerını genişleten Soray Pvc Profil Ve Pvc Profili yardımcıları ile müşteri memnuniyetini sürdürmektedir.

Sürdürülebilirlik ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmak için daha sağlıklı ve hijyen ürünler üretmeyi ilke edinen Soray Plast pvc, pvc pencere sektörünün de lideri ve öncü kuruluş olma yolunda yeni teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Gaziantep pvc profili dağıtım alanında her geçen gün yeni bayiler ve acenteler ile anlaşma yapan Soray plast pvc her geçen gün pvc profil ve pvc profili alanında da yelpazesini genişletmektedir.

Gaziantep pvc profili, deyince akla gelen ilk marka olma yolunda hedefimizi her geçen gün büyütüyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın